| diamar a întrebat:

Cine credeti ca va castiga in seara asta la burlacita? Credeti ca va castiga cineva? Primul raspuns adevarat va fi premiat(dupa emisiune)

2 răspunsuri:
| diamar explică:

Nimeni nu merita fundita deoarece ingerash23 nu a avut dreptate, iar
DClaudiuLovesBoys a raspuns corect, insa dupa ce s-a terminat emisiunea.Am sa-l premiez totusi pentru ca a fost singurul rasp corect, dar...

| inger02 a răspuns:

Scafandrul cred ca va castiga sunt convinsa! fundita big grinbig grin