| diamar a întrebat:

Cine credeti ca va castiga la emisiunea,, Burlacita"? Credeti ca va castiga cineva? De ce? Funda pentru cel mai bun rasp si vot pentru celalte rasp bune!

Răspuns Câştigător
| Missperfect a răspuns:

Eu cred ca nimeni nu castiga cine castiga sunt burlacita si botezatul(castiga bani)si isi bat joc de persoane!

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Eu

| LifeFail a răspuns:

Oricine ar câştiga,emisiunea aia e doar o mare prostie, o făcătură, unde panarama aia de Bianca Drăguşanu nu face altceva decât să-şi bată joc de concurenţi. Ăştia chiar nu ştiu ce să mai facă pentru audienţă.