| Cena234 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga la Wrestling la PPV Fatal Way dintre.John Cena campion WWE vs Sheamus vs Randy Orton vs Edge.

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Bine inteles ca dupa pererea mea John Cena, ca doar el e idolul meu. Hai sa fim seriosi acum de cand Edge a venit inapoi in WWE nu prea mai e asa iubit de fani, Randy Orton are mari probleme cu bratul, Sheamus e un idiot, si John Cena este campion de la WrestleMania pana acum, asa ca eu cred ca John Cena.
Se scrie Fatal-Four-Way

16 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Eu as vrea dintre Edge, John si RKO.

| HelpBoy a răspuns:

Eu as vrea Orton sau Edge.

| JBeebsAndUsher a răspuns:

Idolii mei sunt Orton si Cena. Sheamus ii cel mai idiot si Edge thinking la ala ma enerveaza cand vrea sa faca spear att face ca un crizath laughinglaughing nu pe bune laughinglaughing sh' se scrie Fatal 4 Waywinking

| JBeebsAndUsher a răspuns:

Am vazuth fatal 4 way si din pacate sheamus va castiga titlul WWE cryingcryingcryingcrying. Eu am vrut Randy Orton [ sunt fana lui #1 big grin ].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

John Cena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jhon cena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca cena castiga si il iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sheamus sau Cena. Ii ador!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut Fatal4Way pe net.Sheamus castiga cu ajutorul interventiei celor de la NXT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu credeam ca cena va castiga dar din pacate va castiga borcanul cu maioneza cu ajutorul celor din nxt dar sunt sigura ca cena va avea o revansa sigur si atunci va fi iarasi campionul nostru.sunt o fana cena ma numesc andreea si ii pup pe cei care tin cu cena. campionul este aici pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fatal four way a trecut de mult si a castigat shemus ca a intervenit nxt ba boule

| 100 a răspuns:

Eu vroiam sa castige Cena dar a castigat Borcanu' cu maioneza(Sheamus) din cauza celor din Nexus dar Cena a avut dreprul la o revansa si tot din cauza celor din Nexus a pierdut... DAR managerul general care este anonim i-a mai acordat lui Cena o revasa si de data asta cei din Nexus nu mai au cum sa-si bage coada deoarece meciul de va face intr-o cusca.

| Cena234 explică:

Bă boule intrebarea am pus-o inatinte sa fie f4w