| AdrianaINNA a întrebat:

Cine crezi ca este cea mai sexy femeie din Romania?(dau fundita la cea mai buna propunere)

Răspuns Câştigător
| CatalinCata a răspuns:

Cu siguranta, Inna happy

10 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Adelina pestritu sau andreea mantea.sau andreea raicu.nu pot sa aleg.tongue

| Catalion a răspuns:

Nu exista doar o singura femeie foarte sexy. Sunt foarte multe femei sexy in Romania.

| elasexygagica a răspuns:

Paula Selingwinking

| FaraNume_7993 a răspuns:

Inna!(parerea mea)big grin

| adi4ever a răspuns:

Bianca Dragusanu(o fi ea fata din plastic dar merge pentru o noaptelaughing )

| Armyanka a răspuns:

Eu vreau sa fie Alexandra Stanbig grin Nu proasta aia tâmpita și ordinara de IINNAA.Asta e părerea mea despre vaca aia ordinara smug

| A12NDRA a răspuns:

Inna cu siguranta, de la mine are avea 10 la toate categoriile.

| fsorin96 a răspuns:

Bianca Dragusanu(blonda lui Bote)

| GuessWho_8607 a răspuns:

Prietena mea.happy

| notsurewhoiam a răspuns:

Antonia, adelina pestritiu, bianca, inna una din ele