| KimY a întrebat:

Cine crezi ca merita sa castige pe Ringul Viselor de la Dansez pentru tine?

3 răspunsuri:
| IuliaWosster a răspuns:

Pai love struck dupa cum danseazalove struck si dupa cazsad eu tin cu Grigore+Iulianalove struck chiar merita sa castigesad chiar are nevoie de banilove struck dar si de Botezatu imi place. dar cazul nu este cine stie ce.

| EUSIATIT a răspuns:

Toti au povestea lui cu pb lui asa ca e prea devreme sa spunem cine. depinde si de cum danseaza de votul publicului etc abia e prima editie. mai sunt 6 sau 7 nu?

| anka a răspuns:

E prea devreme sa ne dam cu parerea. Depinde de felul in care echipele se sudeaza si invata sa treaca impreuna prin cat mai multe dansuri posibile. Nu doar cazul decide castigatorii. Doar e un concurs de dans.