| anonim_4396 a întrebat:

Cine crezi ca o sa fie urmatorul expert TPU?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Primavara se numara expertiihee hee
As da nume, dar ar insemna ca sunt subiectiva deci imi leg mainile la spate ca nu mai tastezI don't want to see

| Barajag a răspuns:

Tu vei fi, iti dai seama vei fi(expert) anonimhee hee

| monyk a răspuns:

Buna, sunt multi care dau raspunsuri foarte bune si folositoare, asa ca nu pot sa numesc pe cineva anume, pentru ca sunt multi care merita sa fie experti, cine stie cine va fi? Sincer chiar nu prea conteaza acest aspect.

| juniper a răspuns:

Cel/cea care merita, care ii ajuta pe oameni, dau raspunsuri folositoare si inteligente si mereu ii ajuta pe ceilalti indiferent de situatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui avansati anonimii poate mai aflam cite ceva despre ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca-o nimeresc, ce-mi iese? smug