| @@ a întrebat:

Cine e copilul rebel din tine?happy

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Cred că îl cheamă Mihai... dar nu e rebel. E doar un alter ego happy

9 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Donald.hee hee

| Emena a răspuns:

laughing. un copil rebel,. ti-ai raspuns singura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caaare copil rebel?laughing Pana acum n`am dat dovada de "rebeliciune"laughing, adica nu chiar...big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca sunt un copilbatting eyelashes, si asa vreau sa raman tot timpu`. Nu m-as putea numi o rebela in adevaratul sens al cuvantului, as zice mai degraba,, optimista``, de aici reies multe lucruri mai de,, copil rebel``.

April
| April a răspuns:

Nica al lui Stefan a Petrei.

| Razvan a răspuns:

De fapt e o ea. Wendy. E o persoana maleficadevil

| Bacemi a răspuns:

Nu pot spune ca sunt rebel. Dar uneori imi schimb personalitatea si ceilalti nu ma mai cunosc. Sa ii zicem pentru moment : Celalalt EU.

http://www.youtube.com/watch?v=0Q5G5E5vU9Y&feature=related

| Aliyaa a răspuns:

Chuky papusa ucigasalaughingrolling on the floor

| Dorian_3315 a răspuns:

Jagghy laughinghee hee cand devin el nu mai am control \m/