| paramore a întrebat:

Cine e de acord cu mine ca nico e regina hip-hop'ului romanesc? http://www.youtube.com/watch?v=d6CyvUwJ0kU,are o voce superba in mel asta

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cred ca are foarte putine melodii hip hop
mai degraba e o cantareata pop! :X

| chrystyna a răspuns:

Ok, mel e faina, dar nico din cate stiu eu nu canta hip-hop. A avut doar cateva colaborari cu trupe hip-hop, unde ea era vocea feminina.Atat.Nu-mi amintesc niciun videoclip cu ea (unde sa cante singura), hip-hop. O avem doar pe Cristina Spatar ca regina a R&B-ului.La hip-hop nu prea avem o regina adevaratasad

| paramore explică:

Ma refer cand face hip-hophee hee

| linda_9157 a răspuns:

Tu n-ai auzit de catalina toma? pe ce pamant traiesti? nu mai e nici o regina.catalina a fost singura.