| Andreea1130 a întrebat:

Cine e de parere ce Cristina Aguilera a copiato pe Lady Gaga?

2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

straight face Pai Aguilera era in lumina reflectoarelor de cand hau.si Gaga? A aparut si ea saraca ca o circara.

Parerea mea, poate e invers, s-au poate s-a inspirat din "atuu-rile" lui Gaga laughing, desi ma insel.

| Grimalkin a răspuns:

Eu. Chiar si Anda Adam a copiat-o. Toate au vazut ca stilul lui L.Gaga atrage multi fani si acum incep sa se imbrace ca ea. Whatever, problema lor.