| LostInDreams a întrebat:

Cine e expert TPU la momentul de fata? ce rank iti trebuie sa fii expert-eu am 700 si cevastraight face

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Aici poţi vedea experţi TPU, adică pe uiţi la clasament : http://www.tpu.ro/useri. Nu contează rankul pentru aşa ceva ci calitatea răspunsurilor pe care le dai. Baftă!

| 12345123451234512345 a răspuns:

6000 si ceva gabriele e expert TPU

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-ti trebuie rank, cand va socoti de cuviinta echipa TPU iti va acorda titlul. Daca te uiti la COMUNITATE o sa vezi primii 100 de utilizatori si ca numai cca jumatate dintre acestia au titlul de expert. Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Nu conteaza aproape deloc Rank-ul, vechimea ta pe site si nici numarul de raspunsuri castigatoare (fundite), ci calitatea raspunsurilor, cat de mult ai ajutat. Singura conditie ca sa poti fi propus/a pentru titlu de Expert, este sa ai minim 500 de raspunsuri (le poti da intr-o saptamana sau in luni de zile, nu conteaza) si un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numarul total de raspunsuri) de minim 10%. Cam atat. Succes! Numai bine!winking