| DeeaPytyka a întrebat:

Cine este anul asta boboc/boboaca in grigore cerchez la turism si alimentatie? lasa-ti idd la mesaje

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Ce tare ca ai intrat la turism si alimentatie!big grin ia id meu anda_18_ale sa-mi zici si mia cum e la practica, daca iti place, fara chimie, fara fizica, fara geografie in clasa a9ahappy o sa fie superb.happy am intrat eu la acest profil.acum trec a11a. suntem 41 in clasahappy astept sa`mi dai addhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la 10 D andy_jamayk...intri vorbimwinking

| Pitika15 a răspuns:

Si eu am intrat in cerchez, tot la turism tongue, ella_pitika15. vb :*