| DeeaDiDi123 a întrebat:

Cine este pasionat de programare?
In ce limbaje lucrati sau va plac?

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De lucrat, lucrez cu C/embedded, C# si inca cateva derivate pe acolo.
De stiut, mai stiu si din celelate cate ceva (in afara de python). Chiar si cele ce tin de Web.

Dar nu pot spune ca imi plac sau ca as vrea sa le stiu mai bine, ca nu... nu as vrea.

| Mosotti a răspuns:

SQL baze de date.

| Frank51 a răspuns:

Web design( acum încep cu react, node, mongodb)
Java
C

| Brizbriz a răspuns:

Bash scripting
pasionat nu as putea spune, insa imi place cand rezolv problema cu un script care functioneaza

| mastadont a răspuns:

Știu puțin python și C#, dar nu lucrez în domeniu, e doar un hobby de care mă ocup când îmi permite timpul. Mă gândesc însă serios să fac asta full time, e un job foarte profitabil. Din păcate, mai am mult de învățat pentru asta.

| Legion7X a răspuns:

Nu sunt, este complicat si n-am logică la coduri.
Abia am învațat să instalez un XP în anii trecuți laughing

| goguPatent a răspuns:

C++
Php
putin python
oleaca de JS

nitel bash

prin facultate am chochetat cu C# si putina Java care nu prea m-au atras

| Jakye a răspuns:

Web Development - Front-end (JavaScript) - Back-end (PHP, JavaScript (Node.js))

| marin1988 a răspuns:

Am început cu lucruri de bază în C++

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

C++ ca ma obliga profa de informatica