| insomnia a întrebat:

Cine este sau credeti ca este 'Stapanul' din Cameleonii?

23 răspunsuri:
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=EuxwSZI3Yh0 uitate aici si o sa vezi, ii aprob pe ceilalti

| ilovemusic a răspuns:

Leonidas cauta pe youtubetongue.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este Leonidas. da un search p google, iti apare o pg de wikipedia, apesi pe ea, o sa vezi la personajele numele actorilor, o sa scrie si Leonidas (El amo) - si numele actorului. Si daca nici asa nu esti convinsa, scrie pe youtube camaleonas - capitulo final si o sa veziwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonidas...si directoarea e si ea implicata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca e leonidas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una cred sunt mai multi implicati in aceasta poveste, poate 3 sau 4 pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred ca ii leonidas... dar pacat ca ii tare calumea mai ales cum face el "fara fara..."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred caie leon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

leonidas pentru ca augusto ia omorat fiul pe care il iubea fransisca de acea a stiu adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonidas este, are dreptate uly - am fost in dubii pana sa vad film de pe youtubewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El amo este Leonidas.Am crezut ca la inceput este Enrique dar m-am inselat. El este. Leonidas=El amo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonidas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este leonidas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonidas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonidas este ''Stapanul'' 50%, iar 50% nu cred pentru ca atunci cand i-a legat pe Vale si pe Sebastian era Leo si chiar atunci a sunat Stapanul deci nu prea cred ca este Leo dar in fine o sa mai vedem ce se mai intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leoidas este m-am uitat pe yotube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand leonidas era acasa la vale si sebastian
era tot leonidas?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca este leonidas.

| iuliateodora a răspuns:

Su stiu daca e Leoindas Stapanul pai in episodul de azi 02. 03. 2010 era cu Sebastian si Valentina cand o sunat stapanu

| Malina_6418 a răspuns:

Este Leonidas