| anonim_4396 a întrebat:

Cine este user-ul anului? NOname, si de ce Brigaela mai poarta la avatar user-ul anului?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Imi amintesc ca anul trecut a durat aproape o saptamana pana a aparut chenarul de Userul anului, asa ca ma astept ca va aparea si in contul lui NoName in zilele care urmeaza. Nu stiu daca mi se va retrage mie chenarul, vom vedea cum decid adminii.

5 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

NOname este userul anului 2010 iar Brigaela 2009

| Paty3 a răspuns:

'Tudorrrr' Crezi ca adminii nu au ceva mai bun de facut in seara de revelion decat sa ii retraga Brigaelei chenarul si sa i-l puna lui NoName? laughing Fii serios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact cum a spus "GânduriNegre"
Bye bye! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ptr. ca cei doi prieteni au facut contestatie la forurile eupene

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca il vor modifica abia pe 31 decembrie ora 00:00.Pentru ca NOname este userul anului 2009-2010, nu? Din moment ce inca nu s-a terminat anul nu o sa il dea. Uite sa iti dau un exemplu:
Sa zicem ca ziua ta este pe 20 noiembrie.Acum sa zicem ca suntem pe 15 noiembrie si acum lumea ti-ar zice "La multi ani".
Ai inteles?