| anonim_4396 a întrebat:

Cine-i suporta pe Oana si Pepe? eu nu, daca nichipercii astia au vazut ca nu-i mai angajeaza nimeni pe la nici-o televiziune si-au pus in minte sa ne intre-n case, prin intermediul tv si al ziarelor, cu forta, ba s-au dus la emisiunea lui zgarie brinza de Negru (cel mai zgircit om ) ba isi cheama mama care este in spital la tribunal (despre panarama aia de Oana e vb ) acum au bagat-o si cu divortul, caracterul ei si aiurelie pe care le debiteaza ne arata in ce mediu a fost crescuta, pepe e mai de matase dar nimeni dintre voi nu l-a auzit pe pepe cum le arde pe manele sau cantece din acelea, de zici ca urla un cainele la luna, pe la unele botezuri sau nunti unde sunt invitati de mila, ce parere aveti despre acest cuplu, a luat-o pepe din interes pe zavoranca sau nu, este oana vedeta sau se chinuie sa para vedeta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oana din scandal traieste, e absolut clar ca si-a gasit acum sa zica ca divorteaza, sa zica ca maicasa e bolnava ca sigur daca intra maicasa in direct la vreo emisiune vine si ea ca doar nu se poate abtine sa nu zica ceva la adresa fiicei ei adorabile, Oana.
Pepe a cazut de prost, eu nici nu stiu de ce dracu` s`a casatorit cu Oana, cred ca toata lumea stie ca ea e aia care aduce scandal prin emisiuni de cand cu "Numai iubirea".
Pun pariu ca Oana si maicasa se inteleg bine si au facut vreun "pact" sa se prefaca asa cum stiu ele mai bine ca nu se suporta, pentru faima Oanei.
Bafta`!

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu-i suport, nu ma uit, nu? De ce m-as uita si pe urma as critica? E o doza de ipocrizie si aici.
In toata povestea despre care vorbesti, singurii prosti, sunt cei care urmaresc emisiunile in care apar cei mentionati mai sus, si pe urma, mai si critica la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

promotie, daca nu-ti place intrebarea de ce ai raspuns sau vrei sa te dai in fapt, sa-ti arati adevarata valoare?