| Eka7Lyzza a întrebat:

CINE IMI cauta chestii foarte interesante despre avion ( eu am cautat; care este cel mai mare, cati pasageri au intrat intr'un avion, intr'un an etc) dau funda! multe chestii interesate pls big grin!!

1 răspuns:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Hai sa iti zic eu un mind ***! De ce daca technologia cutiilor negre permit mentinerea intacta a datelor, nu avem si camere de luat vederi ca sa vedem ce s-a intamplat in avion inainte de o catastrofa?