| karinutzza a întrebat:

Cine imi da id-uri de mess (baieti sau fete) dar DOAR prieteni.Am nevoie de copii in varsta de 12, 13.14 ani, dar foarte vorbareti.sa deschida un subiect despre orice dar nu accept prostiile doar glume si mai ales vreau sa fie din tg.mures(ei bine nu chiar din tg.mures) astepr id-uri:dwinking aa da si sunt fatalaughingbatting eyelashes big grin

Răspuns Câştigător
| RoxyLaLa a răspuns:

Buna!

Uite id meu: boobleroxa_4u

Vedem noi ce vb...(Sunt ft. vorbareatalaughing)

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ce Doamne iarta-ma poti sa vorbesti cu un copil la 12 ani

| Gavril_Ionut_1992 a răspuns:

Buna.am 13 ani si id-ul e ionut_piticu31

| StiZeX1 a răspuns:

Buna eu sunt Remus si am 13 ani uite id-ul meu de messenger daca vrei sa vorbim adauga-ma:remus_gheorghiu ps:sunt in cautare de iubita si o relatie serioasa fara inselatorie