| asdffghjjkl a întrebat:

Cine imi da o idee de costum pentru haloween? facem o petrecere si nu am nici o idee straight face...va rog... dau fundita pentru cea mai buna idee

Răspuns Câştigător
| Aurelia a răspuns:

Eu in locul tau m-as deghiza intr-o pisica, neagra, cu gheare ascutitelaughing

2 răspunsuri:
| Marry:X a răspuns:

Buna. Eu o sa ma imbrac in pisicuta la inceputul petrecerii si apoi inspre noapte o sa ma imbrac in michel jacksonlaughing, o sa fac cateva miscari dintre ale sale si apoi intr-u dovleac happy:X. Succes.Pa pa:*