| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate da un URL sau o adresa de post de radio american/canadian, care sa transmita live: stiri, glume si muzica?

3 răspunsuri:
| okei a răspuns:

Http://www.usliveradio.com/
Enjoy!
Sper sa iti placa acest site ai o gramada de radiouri ei spun ca sunt peste 5000:-@

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Windows media player >>> internet radio >>> alegi genul, te uiti pe posturi, selectezi, si dai click pe play! Auditie placuta!,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu vreau sa stau sa rasfoiesc sute de posturi ca am si eu programe eu vreau un post pe care voi l-ati ascultat si stit ca e valabilhappy