| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune mai multe de ce au divortat John and Kate de la emisiunea John&Kate + Eight?

1 răspuns:
| kUuKii a răspuns:

Protagoniştii reality-show-ului "Jon & Kate Plus 8" au ajuns să se acuze reciproc de furt, cei mai afectaţi de această situaţie fiind cu siguranţă cei opt copii ai lor

Când faima şi averea joacă un rol major într-o relaţie, iar ambele părţi încep să se piardă în acest miraj, se poate ajunge într-o situaţie urâtă. Acesta este şi cazul soţilor Jon şi Kate Gosselin. Scandalul din presă a izbucnit când Kate şi-a acuzat soţul că a luat o sumă foarte mare de bani, din contul lor comun. "El a luat 230. 000 dolari, din 231. 000 dolari cât am avut," a declarat Kate pentru "NBC Today". De asemenea, Kate s-a confesat jurnaliştilor că o să fie nevoită să se angajeze la McDonald's pentru a întreţine familia. "Am un teanc de facturi. Ultimul lucru pe care am vrut să îl fac a fost acest reality-show ("Jon & Kate Plus 8" ) şi iată că sfârşesc prin a nu mai putea plăti facturile noastre. Voi face ce o să pot pentru copiii mei, aşa că voi merge să lucrez la McDonald's", a spus Kate pentru "ABC". În urma poveştii lui Kate, Jon a pretins că el a retras doar 22. 000 de dolari şi că "ea ascunde bani