| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie mai multe despre ladypopular?
ce trebuie mai exact sa faci si cum avansezi ca nivel?
Multumesc!winking

Răspuns Câştigător
| Deeiu a răspuns:

Cel mai cool joclove struck`
Poi da-i sus la domnisoara mea, apoi in dreapta gasesti niste patratele cu "garderoba mea, apartament[asta daca ai], scopuri, invita prieteni, etc"
Tu dai la Scopuri si acolo iti arata ce scrcini trebuie sa indeplinestihappy
In oras gasesti diferite moduri de ati petrece timpu' :dsco, parc, supermarket, etc.
Succes and take care!kiss

1 răspuns:
| aLaLa a răspuns:

Buna! Iti pot spune eu mai multe...Ca sa avansezi la nivel trebuie sa indeplinesti scopurile domnisoarei.