| AnnonnyMa a întrebat:

Cine imi poate traduce cat e cat aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=ia-qyfu87cs?

2 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Nu stau să o traduc acum dar pot să-ți spun despre ce-i melodia.
E vorba despre o adolescentă care împlinește 15 ani iar cadoul de aniversare al părinților e un bilet pe un vas de croazieră. Acolo întâlnește un tânăr de 17 ani pe nume Raul, tânăr de care se îndrăgostește și hotărăște să facă dragoste cu el, renunțând la virginitate. La plecare, tânărul îi dă un plic pe care scrie că o iubește dar să nu-l deschidă până nu ajunge acasă.
Nerăbdătoare, când ajunge acasă îl deschide și citește " bun venit în lumea bolnavilor de SIDA! "
Ideea e că nimeni nu e protejat de această boală.

| XxRaluxX a răspuns:

Uuuuuhuuuuuum...
Viața mea începe... și
Simt că mintea mea se schimbă...
Corpul meu se simte ciudat...
Dar inima plină de bucurie pentru că am 15 ani si...

Viața mea este incepand de (ooooooo.)
Și am experimentat că mintea mea se schimba (va cambiandooo...)
Corpul meu se simte ciudat... Dar inima și plin de bucurie pentru că am 15 ani...

Camila este o fată dintr-o familie bogată... (AJA) I se va transforma 15
Și simt excitat... În zilele de naștere anterioare
I-am întrebat niciodată de nimic... (nu a cerut nadaa.) De ce nu a fost într-adevăr interesat... Tip

Dar părinții vrut să recompenseze printesa (princesaa...)
Deci, ea a pregătit o surpriză...
Ei au avut o mulțime de bani și a trimis-o la o croazieră (o croaziera...)
O săptămână toate plățile către întreaga Caraibe...

A fost prima ei zi fiind în acel loc
Și el a fost foarte fericit, deoarece el a iubit la mare (la mare...)
Revenind la camera sa declanșat din greșeală.
Cineva a ajutat la standul ei și am știut că

El are 17 și este numit Raul... este inalt, cu ochii verzi este un prinț
A fost foarte bun Moso foarte valoros un tânăr...
Un băiat dintr-o familie bună prietenos (eco...)

Viața mea este incepand de (ooooooo.)
Și am experimentat că mintea mea se schimba (va cambiandooo...)
Corpul meu se simte ciudat... Dar inima și plin de bucurie pentru că am 15 ani...
(BIS)

A doua zi, ea a simțit atunci când obține cele mai bune
Ei bine, sub ușa lui era o notă și o floare...
Acesta a fost Raul (Raul a fost) vorbind de dragoste.
Ea a simțit o mulțime de emoție și bucurie în interiorul

În zilele următoare a căzut în dragoste cu el și așa a decis
Făcând proprietarul a pielii (pielea mea...) Ea a simțit că ea a iubit
Și ei chiar l-au iubit... Și-a dat inima lui cu virginitatea

După ce te a văzut un trunchi mic (trunchi...)
Cu o notă lângă printul ei fermecătoare
Vă firma printesa Dacia Rau (Raul) iubesc... Până când veți ajunge acasă
Te rog, deschide portbagajul...

Apoi, când te salut acasa tot poporul lui
Dar amintiți-vă că aveți ceva în așteptare...
Du-te la camera se va merge mai repede deschide portbagajul pentru a calma mintea ta...
Viața mea este incepand de (ooooooo.)
Și am experimentat că mintea mea se schimba (va cambiandooo...)
Corpul meu se simte ciudat... Dar inima și plin de bucurie pentru că am 15 ani...
(BIS)

O mare surpriza pentru fata in portbagaj deoarece a existat o floare ofilita
Și un bilet de adio care a schimbat viața lui, deoarece el a spus
Bine ați venit în lumea de SIDA
Uuuuu...
O destinație o dragoste, un moment este ceea ce este nevoie pentru a pierde 15 ani...
Click-DESMEN
CALLO IN VIP

Viața mea este incepand de (ooooooo.)
Și am experimentat că mintea mea se schimba (va cambiandooo...)
Corpul meu se simte ciudat... Dar inima și plin de bucurie pentru că am 15 ani...
(BIS)
Sper ca ti-am fost de ajutor. ❤