| SenSuaLSeDuct1oN a întrebat:

Cine imi Spo0ne Niste iDuri DE Fete. CEva mai NEw? funditawinking

9 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Nume.prenume@yahoo.com Cand vei fi la scoala sau in orice situatie unde trebuie sa scrii si id-ul iti va fi rusine sa scrii id-uri de genul: iubire.tha, pisik.tha etc laughing Astea sunt cele mai noi... zic eu ca a trecut demult vremea messengerului si nu mai e deloc o noutate. Parerea mea. tongue

| cretzufinish a răspuns:

Asta am si zis, ca e strict parerea mea si-mi rezerv acest drept. Eu m-am referit ca de la o varsta va trebui sa ai si unul mai normal ca sa zic asa. Eu de exemplu am unul clasic cu nume si prenume pentru ca sunt cadru didactic si da dovada de snobism unul gen crazy, pisy, sexy etc. Cand am zis la scoala m-am referit pe vreun act, curriculum vitae si altele. Daca nu am id-ul cum vrei tu inseamna ca "nu sunt desteapta"? thinking Cer scuze daca am deranjat cu inca o parere. happy

| Sweet_1111 a răspuns:

Crazy_girl
crazi_numele tau sau porecla ta
ingerash_crazy
cu ingeras ceva se poarta acum

| Sweet_1111 a răspuns:

Xoxo_numeletau_xoxo

| chemicalX a răspuns:

Senses.delight
numele tau_angel
lost. dream
lost_angel
just_a_shadow_left
numeletau. abc
numeletau_and_thats_all
numeletau. xd

sper ca te-am ajutat. astept fundahappy

| chemicalX a răspuns:

Cele mai vechi sunt din astea enervante (pytycka_tha, pryt\ntzhesa_zapezii, etc) mor cand vad idiurile astea.
pai astea sunt cam la moda.thinking

| SenSuaLSeDuct1oN explică:

Ceva mai new. astea sunt vechi parca stii. alt ceva vreau

| SenSuaLSeDuct1oN explică:

Pai draga asta e raspo0nsul tau. no sa scrii doar numele si prenumele e demodat deja asta. daca ceva. si normal ca fetele destepte nu scriu la scoala id-uri de mess draga daca mnai stiut. asa ca messul tau nu e ceea ce trebuie

| SenSuaLSeDuct1oN explică:

Stai linistita draga totul e normal