| Justmeandmysmile a întrebat:

Cine imi spune si mie cea mai amuzanta intamplare din viata sa ia

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eam cu colegul de munca si cheama un betivan si ii spune betivul daca e smecher si il stragea de mana apoi a aruncat ceva pe acolo si a 2º oara cand ia luat mana la betiv l-a tras in bara si erau 2 clienti sa cumpere gogosele si radeau apoi betivu iar ii da mana si ii trage o palma cade jos impiedicanduse de bordura si pleaca schiopatand.