| Diianna05 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum se numeste melodia astaa http://www.youtube.com/watch?v=sV3LrOGN71E&feature=relat ed
FUNDA!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cred ca este facuta special pentru reclama.
Am cautat-o prin shazam si nu am gasit-o.
Majoritatea companiilor prefera sa foloseasca muzica proprie in reclame de genul asta pentru ca nu mai plati copyright.
Nu prea cred ca este o melodie oficiala...mai degraba a fost facuta special pentru reclama.
Eu sper sa ma insel si sa o gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei te pot ajuta sa downloadezi exact melodia de la clip dar numele melodiei nu il stiu, probabil e ceva facut special pentru reclama...