| TamplaruAnisoara a întrebat:

Cine îmi șterge răspunsurile postate la întrebările mele? Notificările întotdeauna sunt mai multe decât răspunsurile la fiecare întrebare. Eu nu pot verifica decât răspunsurile postate de mine și șterse.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dumnezeu

| Violleta2022 a răspuns:

Adminul forumului este singurul care ti le poate sterge!

Bineinteles ca le poti vedea cand intri in contul tau personal pe TPU, la rubrica: "Postari sterse de Admin".

| Fatamuntilor a răspuns:

Intrebarile care incalca regulamentul pot fi raportate. DISPAR daca o fac un numar de utilizari. Apoi sterse de tot de admina!
La postari sterse de admin poti vedea intrebari / raspunsuri unde poti cere reanalizarea lor unde poti cere explicatii

| lpavel a răspuns:

Daca raspunsurile tale incalca niste reguli ce sunt impuse de adminul acestui site atunci adminul iti sterge raspunsurile!
Stai calma, am si eu o gramada de raspunsuri sterse... laughing oricum pana vede adminul raspunsul sa-l stearga mai repede il va vedea cel/cea caruia ia-i raspuns daca este atunci pe site, dupa aceea daca raspunsul este sters, pe cine intereseaza? oricum raspunsul a fost citit! laughing

| anonim3247 a răspuns:

Stai liniștită că e om care șterge răspunsurile preferențial.

| anonim3247 a răspuns:

Am observat cine șterge răspunsurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adminul ți le șterge, pentru că într-o formă sau alta, încalcă regulamentul TPU.