| lorycool a întrebat:

Cine imi traduce si mie 1."Tiens-toi tranquille, laisse parler le monsieur".
2.Et puis sa bosse le genait beaucoup; elle frottait contre le dossier du facuteuil; il etait tres mal assis, il remuait.
primeste fundita kiss

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

1.Fii linistita, lasa-l pe domnul sa vorbeasca.
2. Si, pe urma, cocoasa il deranja mult; se freca de spatarul fotoliului; era foarte rau asezat, se foia.

3 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

1. Taci, sa vorbeasca omul!
Sau : Stai linistit, lasa-l pe om sa vorbeasca!
2. Apoi, seful lui l-a deranjat; Ea s-a frecat de spatarul scaunului; Fiind foarte slab (rau) asezat ea a cazut.

| lorycool explică:

Nu traduce deloc bine translatorul. help! va rog mult

| deea_2716 a răspuns:

Dao pe www.google.ro si scrii translator francez roman