| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi zice cum pot sa aflu parola la cineva de pe Messenger?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Il intrebihappy

4 răspunsuri:
| FiinţaCeaMaiBlândăŞiMereuAlăturiMAMA a răspuns:

Bună!
Eu am găsit ceva pe google şi ( dar eu tot nu cred ) îţi arăt şi ţie : http://www.contrasens.com/......uiva.html. Sper să te ajute.
O zi plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubirea asa'i ca-i pacaleala ca am mai gasit-o si cand colo era sa spun parola mea la toata lista laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care mi-a pus stupid si nefolositor chiar de aia nu ma pot eu ca*a azi de stupidul lui daca fac azi til dau la papa! ( la desert ) si pun frisca pe el tongue

| Razvan1_4095 a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa afli parola de la messenger a cuiva