| Lola_5953 a întrebat:

Cine imi zice si mie coduri active pentru gems la ourworld...please.dau fundita...

101 răspunsuri:
| banilandreea a răspuns:

Si eu caut... dar imi apar ori expirate ori ca a mai fost folosit

| yuhgfreduikjbgtrdghijtrefgbhgv a răspuns:

Fi atenta intra pe marcuszilla si ia gems dar te sfatuiesc ca momentan nu au aparut asteapta vreo ujn an

| yuhgfreduikjbgtrdghijtrefgbhgv a răspuns:

Maine vor aparea coduri active pentru gems pe marcuszilla

| yuhgfreduikjbgtrdghijtrefgbhgv a răspuns:

Numele meu la ourworld este almanycole

| aaaaa_8162 a răspuns:

Codul pentru iulie 2010 E121-B083-EBFB-CAc

| xXDuncanXx a răspuns:

OurWorld Gem Codes... Fundaa happy

| missg0tik4 a răspuns:

Pai. daca ai dori sa ai toate codurile. ai putea sa`mi vizitezi site-ul :
http://missgoticacodesourworld.weebly.com/

| vladtare a răspuns:

Iti zic da nu stiu daca mai mere 19e9-B552-d189-3380 si numele meu la ow este xxGrandss vladxx

| dienuta97 a răspuns:

3621-255c-d0c2-6cb1 asta e codul pentru noiembrie credeti-ma dati pe google cheats ourworld si da-ti pe al treilea link nu e minciuna

| max179 a răspuns:

Esti regina railor