| eu_6094 a întrebat:

Cine isi doreste sa inceapa scoala?

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Eulaughing Acolo sunt toți prietenii mei, la școală nu mă plictisesc niciodată, în fiecare zi, în fiecare pauză se întâmplă lucruri amuzante, de neuitat. Am avut norocul să dau peste o dirigă faină și niște colegi minunați. Școala este a doua mea familie și mă simt minunat acolo.

11 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Eu... dar mai mult pentru pauza si practicabig grin

| cQsm1N a răspuns:

Abia astept, primul an de liceu, colegi noi, cred ca va fi super...

| Silvia a răspuns:

Eubatting eyelashes. Dar doar pentru puţin timplaughing.

| Mik3 a răspuns:

Sa ma f-... t in ea de scoala si de profesori happywinking

| MunecaChucky a răspuns:

Euulove struck... ultimu an de liceusad...

| Ionutzz97 a răspuns:

Eu imi doresc dar nu pentru un timp indelungat sa ma duc 2, 3 zile si restul acas si sa nu ne dea teme. intr-un fel e bine la scoala trece timpu dar eu tot o urasklaughing

| Ingrid16V a răspuns:

Nimeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! x-(

| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu nu-mi doresc, pentru ca am trecut a9a.

| simona_6231 a răspuns:

Cu toate ca a fost una dintre cele mai bune vacante de vara, tot ma gandeam uneori cum ar fi daca as fi si cu colegi mei in acele momente, si DA imi doresc sa inceapa scoala...si din pacate si la mine este ultimu an de liceusad si stiu ca o sa imi lipsesca enorm de mult scoala.

| shtephie a răspuns:

Eu imi doresc sa inceapa scoala! Am trecut in primul an de liceu si sunt curioasa sa-mi cunosc noii colegi si profesori! happy

| Raiden a răspuns:

Eu sigur nu! laughing
N-am chef de eseuri de zeci de pagini la romana! rolling eyes.
Sunt aXIa.