| Upz0r3 a întrebat:

Cine joaca cs si vrea admin fff usor pe un server (mod normal) sa lase id aici. Sv e deschis non stop... cerintele pentru admin sunt: sa tii redirecte si sa fii serios...

2 răspunsuri:
| UnuSimplu a răspuns:

Salut.Te ajut cu placere sa ai un server BUN (in sensul. fara copii de 12 ani care joaca cu coduri sau dau de un jucator bun si acuza "codat"). Redirecte nu iti pot tine ca nu am calc. bun. Joc de 11 ani.Steam,EAC On. baga id-ul meu sa vorbim : amid_demess@yahooo.com

| creativeboy a răspuns:

Am experienta mare in cs si de admin. pot sa tin si redirecte happy add theo_funboy