| pink candy a întrebat:

Cine joaca ladypopular sa imi spuna si mie daca stie scopurile 11, 12, 13... fundita:X

Răspuns Câştigător
| deeeea a răspuns:

NIVEL 11 operatie la sani 11. 000$
Salveaza 30 de tinute in garderoba (aici trebuie sa aiba nume nu trebuie neaparat sa fie diferite cand salvezi sa dai un nume)
Inscrie 25. 000 puncte
NIVEL 12 desparte-te de iubit si cauta altul (te desparti si te impaci)
Inscrie 110 iq
ImageCumpara un birou(adica orice masa)
ImageCumpara costumul kassandrei arata poza in joc si mai poti gasi tinuta si apasand butonul ajutor la costume(butonu e langa iesire)PRET COSTUM $ 12 093
Nivel 13
-Termina cursul de asistenta
-Ai nevoie de 12 000 $ in cont
-Castiga 200 provocari "Duelul modei " sau "Luptele Doamnei"
-Acumuleaza 45 000 de puncte
-200 de articole de imbracaminte

1 răspuns:
| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Eu nu am ajuns acolo, dar daca voi ajunge iti voi raspunde...