| Sharpey a întrebat:

Cine ma ajuta, as vrea sa-mi spune-ti cum imi pot pune poza pe TPU. Mi-am facut azi cont si nu stiu, adica am mai avut un cont, dar bla, bla.In fine... fundita

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bina ai venit printre noi!
Intra la "Editare profil" (in stanga), selecteaza/incarca o imagine si salveaza. E simplu.
Succes! Numai bine!

| Ozapacita a răspuns:

Hey!happy Da la,, editare profil'' si acolo este un loc unde scrie browse si dai click si iti alegi poza pe care o vrei tu de la tine din calculatorhappy Fundabatting eyelashes?