| ririsa a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa inteleg care e treaba cu reddit? Nu inteleg ce si cum e acolohappy

4 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

E un site de discutii pe diferite subiecte, eventuale intrebari. Ce te nedumereste, mai exact?

suntserios
| suntserios a răspuns:

E acceasi treaba ca TPU

| Xeanle77 a răspuns:

E un site de discutii cu diferite topic-uri:Seriale, Sporturi, LucruriHorror, Chestii amuzante
Jocuri, Muzica etc.

| deadhoe a răspuns:

Site de discutat pe diferite subiecte, subreddit-uri https://www.reddit.com/r/ListOfSubreddits/wiki/listofsubreddits, nu e chiar fix aceeasi treaba ca TPU. Mi se pare ca TPU are mai multe reguli.