| ela_3223 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste sfaturi in privinta deochiului? De ceva timp ma deochi in fiecare zi, numai suport starile care le am din acest motiv... ce as putea face in aceasta privinta?

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Eu stiam asa:te speli pe fata cu apa rece, nu te stergi pe fata si zici de 3 ori Tatal nostru.

| hellchild a răspuns:

Http://forum.paranormal.ro/index.php?topic=893.0 Ptiu sa nu te deochi! Deci intri iti faci cont si rezolvi problema.
Nu te speria de nume, nu te pune sa comunici cu spriritele, asa ca, click!