| nastica a întrebat:

-Cine ma poate ajuta sa-mi returney parola de la odnoclasniki _ am mare nevoie de ajutor stiu doar loginul? multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| youmail a răspuns:

Cam nimeni si asta din mai multe motive
pentru ca oricine ar putea veni cu un id si ar vrea parola, iar o parola tocmai de aceea e pusa acolo sa nu fie sparta sau, pardon, recuperata.
In al II-lea rand pentru ca in afara de tine si mine nimeni nu foloseste site-ul acela in Romania.
ROmania e cu fata spre Americani. deci Facebuci
Sorry k te dezamagesc, dar acesta e cel mai adevarat si corect raspuns la intrebarea ta.
Poate nu voi primi funda, dar macar sa stii ca iti sunt un amic sincer.
Pupik

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Returney, ce vrea să fie asta

| nastica explică:

Retusnez sorry greseala de tipar