| Light_8220 a întrebat:

Cine mai stie siteuri ca http://fripta.com/u.php?user=CRYSTAL?

Funda pentru cine intra pe link

Răspuns Câştigător
| Taeron a răspuns:

1.As fi intrat pe acel link si daca ma rugai frumos, nu daca imi furai votul
2. Nu vei castiga niciodata vreun premiul pentru ca traim intr-o lume in care totul este pe bani, si pretul lor creste.
3. Nimeni nu iti va da un premiu pentru o simpla vizita pe un site necunoscut.
4. Singurii bani care se fac din astfel de afaceri sunt cei de compania care detine domeniul pentru vizita.
5. Iti recomand sa iti folosesti timpul mai constructiv si daca tot vrei sa faci bani usor pe internet, iti recomand Google Adsense!

1 răspuns:
| Light_8220 explică:

Funda taeron