| anonim_4396 a întrebat:

Cine mai vrea sa fie prietena mea k ma plictisesc ingrozitor.Haideti astept mesajele voastre poate reusiti voi sa ma scoateti din plictiseala asta groaznica...astept

9 răspunsuri:
| DarKJoKeR a răspuns:

Eu eubig grin. Dar de ce te plictisesti? Fa ceva ce iti place f multsmug

| Raul a răspuns:

Pritena sau prietenul ..ca si eu sunt in cautare acestuis pecimenlaughing)))rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Te plictisesti, dar de ce nu raspunzi la intrebari?! Noi, comunitatea TPU incercam sacreem un site ca la inceput. happy Fara chaturi.
Da, eu vreau sa fiu prietena ta happy Contacteaza-ma in privathappy

| StarDust a răspuns:

Ma ofer si eu tongue hai s gasim o modalitate sa nu ne mai plictisim.

| Lotte a răspuns:

Citeste!

| Flav a răspuns:

Yuya, ai 26 de ani?

| SweetCandy a răspuns:

Eu eu eulaughing

| sorin a răspuns:

Eu ce vrei sa facem? Un lucru comun ceva?:-D

| emima a răspuns:

Euuuuuuuuuu ma ofer cu drag zi-mi despre ce sa vb daca asta vrei