| anonim_4396 a întrebat:

Cine mi-a votat cu stupid raspunsurile si care din ele? ca sa nu stau sa caut acum prin toate. funda

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Eu nu te cunosc, dar nu ţi-aş fi dat stupid vreo-dată, cred. Doar dacă te-aş fi prins cerşind fundiţe. Dar mai bine te pui să cauţi. Dacă există un user pe care îl bănuieşti, dai la profilul lui, şi vezi acolo unde scrie: "Voturi date de... în ultimlele 60 de zile"

Mult succes!

| anonim_4396 explică (pentru blueangel99):

Dar n-ar fi fost nicio problema daca mi-ai fi dat. eu is curios sa vad la ce raspunsuri am primit.

1 răspuns: