| Bendeaka a întrebat:

Cine raspunde primul' dau funda! spuneti-mi detalii despre voi! nu multebig grin

Răspuns Câştigător
| MaryJane11 a răspuns:

Pai:1 Sunt o fiinta, exist
2 sunt fata
3 respir
4 ma hranesc
5 ma dezvolt
6 am o varsta
7 scriu, citesc
8 laughing rad
9 crying plang.
Etc...

3 răspunsuri:
| St3luta a răspuns:

Eu sunt eulaughing)

| ɹαℓυ a răspuns:

Nu sunt prima dar ma rog.Ma numesc Raluca, am 15 ani, sunt din Mioveni(langa Pitesti) si imi place foarte mult sa asculta muzica rock.Eu ma consider o perosana prietenoasa si sociabila, dar exista momente in care vreau sa fiu singura.
*Numai bine!love struck

| LitaKamelya a răspuns:

Ma numesc Camelia, am 14 ani sunt din Mioveni, imi plac toate genurile de muzica in afara de populara si manele, invat la Liviu Rebreanu, sunt mare fana filmelor si serialelor cu vampiri ( TVD, TV etc... ) imi place wrestlingul, Lady Gaga, Brinteny Spears, Amy Dumas si IAN SOMERHALDER :X:X