Apache
| Apache a întrebat:

Cine s-a uitat la romanii au talent? l-ati vazut pe pustiu ala de 15 ani cu voce de soprana? deci vreau sa zic ca am ramas masca!

14 răspunsuri:
| HaHa_8983 a răspuns:

Da. Am vazut.
E foarte talentat.
Nu multi au asa un talent.

| delia_9230 a răspuns:

Da si eu am crezut ca face misto de noi dar apoi mi-am dat sema ca e adevarat e bestial baiatul happy

| RObeRT_8698 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RxPZh4AnWyk,asta are voce si munceste la o ferma :)si si-a descoperit vocea cantand :))

| funnygirl a răspuns:

A fost super tare... unii chiar au talent

| Fifylici a răspuns:

Nu ca nu am prins emisiunea de la capat dar am intrat pe site-ul lor sa il vad pe tipu asta dar nu merge clipul si vreau neaparat sa il vad dar nu stiu cum ca nu merge.
Dar tu ai vazut-o pe dansatoarea aia la bara Felea Madalina parca asa o cheama, eu chiar am ramas tablou ce a facut fetiza aia.

| Kqzu97 a răspuns:

L`am vazut si am ramas Masca si euhypnotizedlaughing...Are o voce rolling eyes.E talentattongue

| Barajag a răspuns:

Cine a vazut, ne poate posta si un link?

| Barajag a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YuQJj4UeTKY
:)
Intr-adevar are voce.

| pwp a răspuns:

Si eu am ramas la fel!
ca sutele de oameni din sala si ac miile de romani care se uitau la tv big grin

| sceptic a răspuns:

Ca si Mihai Petre: Si-a pus pixul ala la gura,a facut o mutra de om mare, gen "hai sa vad ce poti", incepe tipul sa cante si omul ala mare face niste ochii, credea ca e o gluma.Sincer,are toate sansele sa castige.

| sceptic a răspuns:

Http://www.financiarul.ro/......nationala/

pentru cei care n-au vazut :).

| annakarenina a răspuns:

Eu sunt fata, am 12 ani si iau lectii de canto, voi fii soprana la opera, am voce de soprana...

| annakarenina a răspuns:

Vorbesc serios, daca nu ma crezi, uite id-ul meu : nestor_aav