| DumitruS a întrebat:

Cine se descurca mai bine cu durerea, barbatii sau femeile? S-a demonstrat stiintific ca barbatii se descurca mai bine.

https://infrasunete.eu/dureri-de-cap-si-toleranta-la-dur ere/

Răspuns Câştigător
| Dorotheea21 a răspuns:

Era o expresie, ai inteles-o.
Cei din zona mea nu practica MMA dar au masini puternice, barbile de lumbersexuali acum la moda, iar cand fac pana, nu stiu sa schimbe roata. Sunt comici, barbosi si bosumflati, cum suna la Auto Bavaria, de aici: "in puf".

33 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Acolo e punctul vostru slab! Bineinteles, ca nu as avea de gand sa lovesc acolo, insa, unele persoane chiar merita asta!

| DumitruS explică (pentru Florentina9210):

In pur scop de auto-aparare, nu e nici o probleme. Adevarat insa stiu si eu destule femei care ar merita pur si simplu palmuite! Asta nu inseama ca trebuie sa si facem asta. Nu crezi?

| Florentina9210 a răspuns (pentru DumitruS):

La auto-aparare am facut si eu referinta. Doar nu ma duc ca dementa la un baiat pe strada sa il lovesc la ''bilute''.
Sunt multe care merita. Care nu tac din gura dar mahalagioaice de genul sa dai sa fugi.