| KiddHa_1845 a întrebat:

Cine se ocupa de handmade-uri in dr.tr.severin? dau funda rasp urgent si daca se poate sa lasati si un id d messbig grin.

1 răspuns:
| Șosețică a răspuns:

Pentru comenzi, trimiteti va rog mail pe adresa roco2493@yahoo.com sau sarkozi_antoni@yahoo.com cu descrierea produsului, cantitatea si datele personale(nume, adresa). In Drobeta Turnu Severin se livreaza personal, in alte localitati, prin posta cu ramburs. Va multumim!

VEZI CA AM LUAT ASTA CU COPY & PASTE DP:http://tonuroz.blogspot.com/