| Stelian2015 a întrebat:

Cine se pricepe bine bine la Facebook?

ce inseamna cand la poza de profil din chat apare scris (6h), dar cand deschid chatul apare ca persoana e "Activ"?

Nu se contrazic cele doua? va arat:
https://imgur.com/a/pC0GxUq

Numai la o singura persoana e asa... De ce?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sincronizarea este intarziata, probabil.

| Stelian2015 explică (pentru DoarBogdan):

Aproape toata ziua? Nu cred.

| Furnicuta000 a răspuns:

Poate se refera ca nu a mai intrat in aplicatia propriu-zisa de 6 ore dar vorbeste cu cineva si doar deschide acel "chat head"

| Stelian2015 explică (pentru Furnicuta000):

Cum adica? poti explica te rog?
Pai acel "chat head" il pot vedea pe ecran la telefon daca te referi la iconita cu poza de profil.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Stelian2015):

Da, ai vazut ca trebuie sa deschizi doar acel chat head cand iti da cineva mesaj. Nu e necesar sa intri in aplicatia messenger.

| Stelian2015 explică (pentru Furnicuta000):

Daca deschizi (apasand) pe iconita se deschide messenger.
si automat intri in chat

tu te referi la notificarile de la mesenger care apar pe ecranul telefonului? Acolo se poate citit doar inceputul mesajului... daca primesti zece mesaje doar pe primul sau pe ultimul (ma rog) il poti citi fara sa deschizi chatul