| kriss_1841 a întrebat:

Cine se pricepe la analiza unor atribute?laughing sa lase id'u dau+vot

3 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

Nestor_aav

| kriss_1841 explică:

Funda + vot*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti batuta in cap ca barosu, tea scapat mata in cap cand tea nascut rolling on the floor. sa-mi bag picioru.in clasa a 8 sa nu stii a analiza adverbe si atribute? si tu te vrei in alecsandri in bacau, la profilu filo laughing. ma lasi ma? Pentru toti cei care vreti sa stiti dc nu stie, fata aceasta a luat 4 in test la romana cu sinonime si 5 in teza, si ea vrea in alecsandri la bacau la profilu filologie big grin.va dati voi seama? si voi sunteti prostuti de ii faceti temele, asta nu e site de facut temele, e site pentru anumite nelamuriri, ea il foloseste pentru teme, as dori un admin sa intervina si sa ii arate ca asta nu-i site de teme. un ban cateva luni ar fi foarte bine