| Vicky_1658 a întrebat:

Cine se uita la "Fenomene Stranii" (de pe discoverychanel)? Ce parere aveti despre aceasta emisiune?

5 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

Urmaresc in fiecare vineri si imi place mult deoarece cred in astfel de fenomene. Desi sunt reconstituiri unele scene cred ca sunt in plus sa fie povestea mai interesanta, oricum imi place oh go on

| PeAcE a răspuns:

Poi eu o urmaresc de ceva timp(cativa ani, cred) si mi se pare o emisiune foarte interesanta. Eu sunt o adepta a filmelor de groaza, iar acele fantome ma lasa rece uneori, dar este o emisiune care ar trebui urmarita de foarte multa lume.

kiss

| Daniella13 a răspuns:

Imi place mult. Am vazut cam toate episoadele, de multe ori si daca se reluau. In general imi plac filmele de groza, iar aceasta emisiune face totul 'real'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit, cand imi aduc amintehee hee. E ok, imi plac astfel de emisiuni, dar sunt de parerea ca era cu mult mai reusita acum ceva vreme.

| Anne_1755 a răspuns:

O emisiune foarte interesanta pentru ca totul e real. O urmaresc de cate ori am timp.