| adina44 a întrebat:

Cine spune niste culori care i plac lui si printre ele sunt si culorile mele preferate dau funda!

Răspuns Câştigător
| andreeapitaioana a răspuns:

Roz,albastru deschis, mov, negru,alb, portocaliu, galben.

6 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Mie imi pplace mult culoarea kaky, imi place si rosul intens, si albastrul de o nuanta mai vibranta

| Millanteria a răspuns:

Appp...pai eu ti le zic...imi plac multeehee hee
Rosu, Orange, Galben, Verde, Albastru, Indigo, MOVlove struck, Negru, Alb, Roz, Argintiu, Visiniu, Turcoaz,Maro,Bej, Bordeaux, Bleu-Marin, Vernil, Rosu Englez, Sepia, Galben Auriu.
P.S. Parerea mea e ca ai pus intrebarea asta la misto! Oricum n-aveam ce face, asa ca m-am apucat sa scriu! Probabil tie nu-ti place nicio culoare din alea care ti le-am zis~ Dar ma rog! ti-am zis doar ca eu cred c-ai pus-o la mistobatting eyelashes

| Tweety_2263 a răspuns:

Negru,alb,mov(il adorlove struck), roz si albastrulove struck funda te roglove struck

| Nady_4205 a răspuns:

Roz,Mov,Negru,Galben,Grihappy...Fundii?

| adina44 explică:

Astept raspunsul

| adina44 explică:

Adevarat e ca andreeapitaioana a zis toate culorile care imi plac si mie si nu a pus nici una in plus care sa nu imi placa mie asa ca nu am pus nici o intrebare la misto happy