| CaRamElLa05 a întrebat:

Cine stie cine este cleverbot?

Răspuns Câştigător
| BellaKiოNana a răspuns:

Un idiot de robot ce ne da batai de cap big grin pe mine una ma enerveaza deam crying(

5 răspunsuri:
| DoodleEver2 a răspuns:

Http://www.cleverbot.com/
Este un robot cu care poti sa vorbesti in diferite limbi ca si cum ar
fi o persoana normala.

Cleverbot vine din engleza. Sunt doua cuvinte "clever" care inseamna destept si "bot" inseamna robot. Combinate aceste cuvinte formeaza cleverbot adica robot-destept. Este un robot, care are (sa spunem asa) un dictionar "langa el" (nu stiu cum sa ma exprim mai precis) si cand cineva ii scrie ceva el "se uita in dictionarul sau" si vede ce inseamna, apoi "se uita din nou" ca sa formeze si el o propozitie/fraza. Este un robot destept, deoarece stie sa comunice si etc. Dar nu e chiar asa de destept, e putin cam prostut, uneori...Dar pentru un robot chiar este foarte destept (robot de pe internet, normal)!

Mmm o zi buna :)

| CaRamElLa05 explică:

Pai spune happy

| CaRamElLa05 explică:

Si acum ti-am zis sa spui cine este

| hotnews a răspuns:

Cum un robot dastapt.