| ღKimKimmyღ a întrebat:

Cine stie cum este vreme in aprilie in zona Brasov~Bran~Moeciu?

Răspuns Câştigător
| andruschi a răspuns:

Eu am stat in Brasov si sunt intre 10-20 grade, nu mai mult

3 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Uite aici:
http://www.meteo.ro/......-2013.html
Dai click pe tabelul din dreapta, si te uiti la temperaturile din zona Transilvaniei.

| ANONIMtpu a răspuns:

Buna,

Nu ai cum sa stii vremea inainte cu 1 lunalaughing Asa ceva nu este posibil oricate raspunsuri obiective ai primi.

Pa.

| ღKimKimmyღ explică (pentru ANONIMtpu):

Intrebam pentru persoanele care locuiesc in zona sau au fost in ani trcuti in acea perioada, sa-mi zica cum a fost in anii precedenti. Intelegi?