| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum o cheama pe aceasta fata? https://scontent.fotp1-2.fna.fbcdn.net/......7137_n.jpg Funda!

6 răspunsuri:
| ZanaCeaBuna01 a răspuns:

Alina

| Nmusuarina a răspuns:

Avand in vedere ca nu ai adaugat vreun nume printre acele cifre si litere.Nu avem cum sa stim. Daca puneai alta intrebare poate iti puteam raspunde...

| JulesDC a răspuns (pentru Nmusuarina):

E un link. tocmai aia va cer sa imi spuneti daca stiti, numele fetei pentru ca eu nu il stiu oh go on

| Nmusuarina a răspuns:

Eu nu imi bat joc doar mi.am dat cu parerea.Nu am vrut sa te supar.dar daca e vreo colega sau fata de la tine din oras noi nu avem cum sa ne dam seama dupa acel link...imi pare rau daca te.am suparat.:'(:-\